Masajlarımız;

Size en uygun masajı: her bütçeye uygun ve hemen her lokasyonda yer alan spa ve masaj merkezleri ile Spafoni, masaj ve spa deneyimini ayağınıza getiriyor. Spafoni’nin sunduğu masaj ve spa fırsatlarından haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz üyelik gerçekleştirmeniz yeterli. Fiyat detaylarına ve fırsatlara Spa&Masaj kategorimizden ulaşabilir, bir tıkla masaj fırsatını satın alabilirsiniz. Peki, hangi masajın neye iyi geldiğini biliyor musunuz?

Aromaterapi Masajı

Bu masajın özelliği bitkisel özler ve aromatik yağlarla elde edilen karışımla yapılıyor olması. Uzmanların temposu düşük ve hafif şiddetli hareketlerle uyguladığı aromaterapi masajıyla vücudunuz bu yağları emer, kendinizi rahatlamış hissedersiz. Bu masajda kullanılan yağlarla cildiniz yenilenir. Ayrıca aromatik yağların kokusuyla ruhunuz dinlenir, masaj sırasında kan dolaşımınız canlanır ve kaslarınızda gevşeme olur. Bu sayede günlük hayatınızdaki stresi ve tüm yorgunluğu üzerinizden atabilirsiniz. Spafoni’de yer alan birçok otelin spa merkezinde sunulan aromaterapi masajı fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kese-Köpük ve Sırt Masajı

Profesyonel masözler tarafından yapılan kese-köpük masajı yorgunluğunuzu atmanızı, kasların gevşemesini sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır ve yağ yakımına da yardımcı olur. Sırt masajı ise özellikle bütün günü bilgisayar başında çalışarak geçirenlerin şikayet ettiği sırt ağrılarını azaltmaya yönelik yapılır. Bu masajı düzenli yaptırarak sırt ağrılarınızı önemli ölçüde azaltabilir ve rahatlayabilirsiniz.

İsveç Masajı

Günümüzde oldukça popüler olan İsveç masajı, zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek için birebirdir. Birçok farklı teknik kullanılarak yapılan bu masajla kan dolaşımınızı arttırabilir, stres ve kas gerilimini azaltabilirsiniz. Bu sayede büyük bir rahatlama ve gevşeme yaşarsınız. Spafoni’nin sunduğu masaj ve spa fırsatları arasında İsveç masajını da bulabilirsiniz. Rahat ve keyifli bir ortamda bu masajı yaptırarak, ağrılarınızı azaltıp kendinizi zinde ve dinlenmiş hissedebilirsiniz.

Bali Masajı

Bu masaj, tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanır. Özellikle el ve ayak bölgesine yoğunlaşılan Bali masajını yaptırarak kaslarınızı gevşetip rahatlayabilirsiniz. Bali masajı sırasında vücudunuza uygulanan maske ve peeling kremleri ile vücudunuzdaki ölü deriler atılır, bu sayede cildiniz de yenilenir ve ferahlama hissi yaşarsınız. Spafoni’nin sunduğu masaj ve spa fırsatları arasında yer alan Bali masajını satın alarak farklı bir deneyimle kendinizi şımartabilirsiniz.

Thai Masajı

Uzman masöz veya masörler tarafından vücudunuza baskı, çekme ve gerdirme gibi hareketler uygulanarak yapılan bu masajla bedeninizin birçok noktası çalıştırılarak kaslarınızın gevşemesi sağlanır. Temelini Hint Yoga ve Çin’in geleneksel tıbbının oluşturduğu Thai masajı ile özellikle yoğun ve stresli iş hayatının yarattığı gerginliği üzerinizden atabilirsiniz. Bel fıtığı veya boyun fıtığı gibi rahatsızlıkları olanların bu masajı yaptırmadan önce doktorlarına danışmaları gerektiğini hatırlatalım.

Sıcak Taş Masajı

Son yıllarda oldukça revaçta olan sıcak taş masajı ile kaslarınızı gevşetip stresten arınabilirsiniz. Stres nedeniyle üzerinizde biriken negatif enerjiyi atmanız için sıcak taş masajını tercih edebilirsiniz. İçerisinde sıcak barındırabilen ve kolay soğumayan yapıdaki taşların vücudun doğru noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanan bu masajı yaptırarak, hem bel ve sırt ağrılarınızı hem de kas ve eklem sorunlarınızı azaltabilirsiniz. Sıcak taş masajı, uykusuzluk sorununuzun azalmasına da yardımcı olabilir.

Sevdiklerinize Sağlık Hediye Edin

Saydığımız masajların hepsinin vücut için birçok faydası var. Siz de sağlığınız için Spafoni’nin sunduğu spa ve masaj fırsatlarına göz atarak kendinizi cazip ve sağlıklı bir hediye ile mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz bu hizmeti sevdiğiniz bir yakınınıza da hediye ederek, keyifli ve huzurlu bir ortamda masaj deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz Spafoni’nin Çiftlere Özel kategorisinden sevdiğinize masaj ve spa keyfi hediye ederek, huzurlu ve rahat bir ortamda bu deneyimi birlikte yaşayabilirsiniz.

Sağlığınız İçin Masaj Yaptırın

Spafoni’de, sağlık için masaj yaptırmak isteyen herkese uygun cazip fırsatlar var. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya önem veren Spafoni, her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Spafoni’nin sunduğu masaj ve spa fırsatları sayesinde, herkes sağlığı ve keyfi için masaj yaptırabiliyor. Spafoni’de onlarca merkezin fırsatları arasından size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Fırsatı satın aldığınızda size kupon kodu veriliyor. Kuponun geçerlilik tarihine kadar, istediğiniz zaman tercih ettiğiniz yeri arayıp randevu almanız yeterli. Randevunuzu iptal etmeniz gerekirse, fırsat kodunun geçerli olması için 24 saat önceden bildirmeniz gerekiyor.